مشاهده دسته بندی بستن دسته بندی
امروز
یکشنبه 25 مهر 1400

سایت سایا، با مجموعه ­ای از کارشناسان باسابقه در زمینه مدیریت دانش، بستر امن و مناسبی را برای فعالان اینترنت فراهم کرده تا با محصولات متنوع و مطابق با قوانین کپی ­رایت، به فعالیت و کسب درآمد بپردازند.

زمینه فعالیت سایت سایا: سایا انواع محصولات مرتبط با (Content management system) سیستم مدیریت محتوای  وردپرس مانند، قالب، افزونه، فایلهای گرافیکی، شاتر استوک ایرانی و اسکریپت های تحت وب وبه طور کلی هر فایلی که در طراحی و راه اندازی سایت مورد استفاده و قابل دانلود باشد، را برای تمامی علاقه مندان فراهم آورده است. سایا، این امکان را در اختیار شما قرار می­دهد که فایل­هایتان را جهت نشر دانش و استفاده دیگران (افرادی که دانش یا وقت طراحی سایت ) را ندارند به اشتراک گذاشته و از این طریق، امکان درآمدزایی برای خود ایجاد کنند.

در سایا وردپرس ، هر شخص می تواند به 3 روش کسب درآمد نماید:

1 - آپلود فایل های خود برای فروش آنلاین

2 - بازاریابی محصولات موجود در سایا

3 - زیرمجموعه گیری

بدین منظور ابتدا باید در سایت ثبت­ نام کنید:

راهنمای ثبت­ نام در سایت

فرآیند ثبت نام در سایا وردپرس، بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی آیکون ثبت نام.(شکل زیر)

 

و با وارد کردن اطلاعات اولیه و ایمیل خود و سپس تأیید نمودن لینک ثبت نام که به ایمیل شما ارسال می شود، در سایت ثبت نام کنید و کنترل پنل کاربری شما، بلافاصله ایجاد خواهد شد.

نکته: ثبت نام در سایت سایا به همه فروشندگان و بازاریابان توصیه می شود. برای هر عضو در سایت، امکانات کاملی جهت فروش فایل، بازاریابی و زیرمجموعه گیری در کنترل پنل کاربری، پیش بینی شده است.

 

1- کسب درآمد از طریقآپلود فایل­های خود برای فروش آنلاین

وردپرس به عنوان محبوبترین سایت ساز رایگان در دنیا (و ایران) بازار بسیار بزرگی را برای توسعه­ دهندگان وب ایجاد کرده، تا بتوانند از روشهای گوناگونی کسب درآمد کنند، که از جمله این روشها می توان به برنامه نویسی، طراحی پوسته و افزونه، فارسی سازی پوسته و افزونه اشاره کرد که در زیر توضیح داده شده است.

  • برنامه نویسی وردپرس، اگربرنامه نویسی میدانید و یا علاقه مند به مباحث برنامه نویسی هستید، میتوانید به سراغ یادیگری زبان  PHP بروید و از توابع ساده و هیجان انگیز وردپرس برای ساخت افزونه یا پلاگین های وردپرس استفاده کنید. این پلاگین ها را میتوانید در مارکت سایا وردپرس قرارداده و به چندین هزار مشتری بفروشید.

 

  • طراحی پوسته های وردپرس، اگرطراحی گرافیک میدانید و یا به طراحی گرافیک علاقه دارید توصیه میکنم حتماCSS/HTMLهم یادبگیرید. اگر گرافیک و کدنویسی را یادگرفتید شما میتوانید با یادگیری ساده توابع وردپرس دست به کار ساخت پوسته‌های اختصاصی وردپرس بشوید. این پوسته‌ ها را میتوانید در مارکت سایا وردپرس قراردهید و به چندین هزار مشتری بفروشید.

 

  • فارسی سازی قالب و افزونه وردپرس، امروزه یکی از مباحت داغ وردپرس، فارسی سازی قالب های وردپرس می باشد. شما نیز می توانید اقدام به فارسی سازی انواع قالب های حرفه ای ورپرس کنید و قالب ها را در مارکت سایا وردپرس به فروش رسانید.

 

  • فروش طرحهای گرافیکی، طراحی قالب و لایوت( Lyout )و چیدمان صفحه را که میتوان توسط نرم افزار­های فوتوشاپ و کورل و... انجام داد را طراحی گرافیکی سایت می گویند. شما نیز می­توانید اقدام به طراحی لایوت وقالب­های حرفه ­ای ورپرس کنید و آنها را در مارکت سایا وردپرس به فروش رسانید.

درآمد حاصل از فروش محصولات: فروش محصولات بدین صورت می‌باشد که هر محصولی که فروخته شد، 70% از مبلغ به طراح، ۲.۵% به سیستم پرداخت آنلاین , ۱۰% سهم بازاریابی محصول و 17.5% به سایت سایا  تعلق می‌گیرد! (در آینده احتمال تغییر این درصدها وجود دارد.)

نکته: برای ارسال قالب ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید.

تسویه حساب

شما می توانید در هر روز هفته با ورود به سیستم، مبلغ قابل برداشت خود را (24 ساعت از دریافت پول توسط سایت گذشته باشد) انتخاب و دکمه مربوطه را کلیک نمایید. حداقل تا 24 و حداکثر 72ساعت، مبلغ انتخاب شده به حساب بانکی شما واریز و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می­گردد.

جهت ثبت درخواست لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل 20,000 تومان باشد. با توجه به امکان شکایت خریداران از محتویات فایل ها، مبلغ فروش هر فایل بعد از 24 ساعت در حساب شما تثبیت و قابل برداشت خواهد بود.